VABA AEG -& SPORTSÖÖDAD

Sports & Leisure

Vital Cube

20kg  18.50€

Vital Cube on pellet, mis ei sisalda kaera. Spetsiaalselt nendele hobustele & ponidele, kes on töös igapäevaselt ning ka nendele, kes teevad igapäevaselt tõsisemat sporti. Pellet sisaldab kõiki vajalikke vitamiine, mineraale ja mikroelemente ning on sobilik hobustele alates normaalsest kuni raskema koormuseni.

Vital Mix

20kg   20.00€

Kliendi lemmik!

Vital Mix on kaeravaba müsli igapäevaselt treeningus olevatele hobustele. Toode sisaldab Linamixi (Equifirst patendeeritud linatoode). See hobust mittetuliseks ajav sööt sisaldab kõiki vajalikke vitamiine, mineraale ja mikroelemente. On ideaalne hobustele alates normaalsest kuni raske koormuseni.

Herbs & Fibre Mix

20kg  24.00€

Eeltellimisel

Herbs & Fibre Mix on tervislik ja struktuurilt rikas segu, sisaldades lutserni, purustatud teravilju ning speltat, kuid ei sisalda kaera! Struktuurselt rikas segu stimuleerib hobuse mälumiskäitumist. See on maitsev ning kergesti seeditav sööt rikastatud Omega-3 rasvhapetega, mis on saadud linaseemnetest. Herbs & Fibre Mix sisaldab segu hoolikalt valitud ürtidest, nagu sidrunihein, piparmünt, oregano & saialill. Madal suhkru ja tärklisesisaldus.

Healthy Fibre Mix

20kg  24.00€

Healthy Fibre Mix on müsli, mis sisaldab palju kiudaineid, rasvhappeid ja vitamiine, kuid on madala suhkru ja tärklise sisaldusega. Sööt ei sisalda kaera ja on eriti hea hobustele, kellel on probleeme suhkru taluvusega, seedesüsteemiga või musklitega. Mix sisaldab lisaks lutserni, punapeedi helbeid, sigurit ja riisitärklist.  Sigur sisaldab inuliini (prebiootik- seedimist soodustav).

Fibre All-In-One

20kg  22.00€

*Eeltellimisel

Opti Fibre

20kg  19.00€

*Eeltellimisel

Senior Mash

20kg  26.00€

Kliendi lemmik!

Senior Mash on kiudainete rikas mash/puder, mis on loodud eelkõige vanematele hobustele ja hobustele, kellel esinevad hambaprobleemid, kuid on sobilik ka igas vanuses hobustele, kellele on vajalik kiudainete rikas dieet. Sööt sisaldab selliseid koostisosasid nagu timut, kuivatatud siguri (naturaalne inuliini allikas), herne helbeid, sojaubade helbeid ja porgandi tükke. See mash on tüübilt kiudainete rikas ja koosneb kõrgkvaliteedilistest toitainetest, et optimeerida muskleid. Sööta tuleb leotada leiges vees vähemalt 15 minutit enne hobusele andmist!

Senior Mix

20kg  24.00€

Senior Mix on müsli, mis on spetsiaalselt loodud vanematele hobustele ja ponidele. See on kõrgkvaliteediline sööt, mis sisaldab Linamixi, sojaubade helbeid ja nõgest. Sööt on loodud hoidmaks hobust heas konditsioonis ja suurepärases tervises. Soja on loomulikult rikas vajalike aminohapete poolest. Kuna on helvestatud sööt, siis on turvaline seedimine garanteeritud!

EST/ENG  +372 5091896

©2019 by Equifirst Estonia