SPETSIAALSÖÖDAD

Specialties

Linamix® [ Linaseemnete jõud! ]

20kg  39.00€

Linamix on linaseemnetest pressitud söödalisand, mis sisaldab lisaks linaseemnetele sigurit, aeglaselt vabanevaid suhkruid ja teravilja.

See preemiumsööt pakub erakordselt  kvaliteedilisi rasvhappeid linaseemnetest ning inuliini (prebiootik) sigurist. See toode aitab parandada hobuse üldist konditsiooni!

Soodustab soolestiku tööd. Lisaks sisaldab kahte antioksüdanti (Vitamiin E-d ja orgaanilist seleeni), tehes selle suurepäraselt sobivaks, et parandada Sinu hobuse konditsiooni ja tervist.

Linamix on Equifirst patendeeritud söödalisand.

Equifirst tooted on 100% dopinguvabad. 

Recover Mash

20kg  28.00€

Recover Mash on puder/mash ilma kaerata, kuid kõrge vitamiinide ja mineraalide sisaldusega. See mash on ekstreemselt kerge seedida tänu helvestatud teradele, kuivatatud porganditele, hernehelvestele ja nisukliidele. See sisaldab Linamixi, mis edendab Omega 3 rasvhappeid ja prebiootikume läbi inuliini, mis on naturaalselt saadav sigurist. See on sobilik hobustele pärast treeningut, stressiperioodil (näiteks: transpordil) ja toetada hobust pärast ekstreemset pingutust. Recover Mash-i peab leotama vees (soovitavalt kuumas vees) enne söötmist. 

Booster Mix

20kg  42.00€

Booster Mix on segu Linamixist, sojahelvestest ja nõgesepelletitest. See preemiumsööt on peen söödalisand, mis aitab hobusel kiirelt taastuda pärast treeningut ning aitab kaasa musklite arengule. Seda antakse tavaliselt koos teise söödaga või ideaalis pärast treeningut (30 min). See hobuseid keevaliseks mitteajav sööt on naturaalne lahendus heaks musklite arenguks hobustele treeningus.

Vitalbar All-In-One

4,5kg 18.00€

Vitalbar All-in-one on maitsev biskviit, mis on täis vitamiine, mineraale ja mikroelemente, kuid limiteeritud koguses proteiine ja energiat. Biskviit sisaldab segu hoolikalt valitud ürte, näiteks sidrunhein, piparmünt, oregano ja viirpuu. See on ideaalne söödalisandhobuse/poni põhilisele söödaratsioonile. 

Hobune/poni 200-300 kg- 0,5 küpsist; 300-…kg 1 küpsis päevas

Vitalbar Grainfree

4,5kg  18.00€

[Teraviljavaba]

Vitalbar Grainfree on maitsev teraviljavaba biskviit, mis sisaldab rohkelt vitamiine, mireaale ja mikroelemente, kuid seejuures limiteeritud koguses proteiini ja energiat. Biskviit sisaldab segu hoolikalt valitud ürte, näiteks sidrunhein, piparmünt, oregano ja viirpuu. See on ideaalne söödalisandhobuse/poni põhilisele söödaratsioonile. 

Hobune/poni 200-300 kg- 0,5 küpsist; 300-…kg 1 küpsis päevas.  

EST/ENG  +372 5091896

©2019 by Equifirst Estonia