top of page

Equifirst @ Classic Pärnu 2019

Updated: Feb 16, 2021Equifirst Estonia on Classic Pärnu 2019 ratsaspordivõistluse üks toetajatest.


Rõõm on olla toetajaks suve suurimale ratsaspordivõistlusele, mis toimub Pärnu rannas- Eestis palavalt armastatud suvepuhkuse piirkonnas.


Augustikuu nädalavahetusel saab Pärnu rannaliival näha omaala tipptegijaid! Huvitav saab olema nii pealtvaatajatel kui võistlejatel, sest tegu on ainulaadse võistlusega Eesti pinnal.


Kolme võistluspäeva jooksul toimuvad sõidud kõrgustel 100-140 cm ning erinevad demonstratiivesinemised. Võistlustel osalevad Eesti tippratsanikud ja ratsutamise takistussõidu Eesti koondise liikmed ning võistlejad välisriikidest.


Equifirst Estonia ülesandeks on võistlustel hoolitseda võistlejate eest. Võistlusalale on paigutatud telk just võistlejatele mõeldes & asub võistlejatele kõige mugavamas asukohas. Telgis saavad võistlustest osavõtjad puhata & jälgida võistlustel toimuvat otse raja äärest.


Võistluse Grand Prix parkuur toimub 25. augustil 2019.


Programmiga saab lähemalt tutvuda: https://clc.ee/programm/

Jooksev informatsioon ürituse kohta on leitav Facebook-st: https://www.facebook.com/events/433523770731238/

Sportlaste telk on nähtav programmi plaanis: https://clc.ee/en/program/


Kohtumiseni Pärnus 24. ja 25. Augustil!


#equifirstestonia #classicparnu #classicparnu2019 #clc #feedingyourdream #hobusööt #sportland #hobusesööt #hobusöödad #minaviitsin #equifirst #equifirstrussia #silverboy #scandagraeesti #scandagra #citrusreklaamiagentuur

26 views

Recent Posts

See All
bottom of page