top of page

LINAMIX ® 

Linamix.png

Linamix® [Linaseemnete jõud!] 20kg

Linamix on linaseemnetest pressitud söödalisand, mis sisaldab lisaks linaseemnetele sigurit, aeglaselt vabanevaid suhkruid ja teravilja.

See preemiumsööt pakub erakordselt  kvaliteedilisi rasvhappeid linaseemnetest ning inuliini (prebiootik) sigurist. See toode aitab parandada hobuse üldist konditsiooni!

Soodustab soolestiku tööd. Lisaks sisaldab kahte antioksüdanti (Vitamiin E-d ja orgaanilist seleeni), tehes selle suurepäraselt sobivaks, et parandada Sinu hobuse konditsiooni ja tervist.

Linamix on Equifirst patendeeritud söödalisand.

Equifirst tooted on 100% dopinguvabad. 

BOOSTER MIX 

Booster Mix.png

Booster Mix 20kg

Booster Mix on segu Linamixist, sojahelvestest ja nõgesepelletitest. See preemiumsööt on peen söödalisand, mis aitab hobusel kiirelt taastuda pärast treeningut ning aitab kaasa musklite arengule. Seda antakse tavaliselt koos teise söödaga või ideaalis pärast treeningut (30 min). Ei aja hobuseid keevaliseks. Naturaalne lahendus heaks musklite arenguks hobustele treeningus.

VITALBAR GRAINFREE

Vitalbar Grainfree.png

Vitalbar Grainfree 4,5kg

[Teraviljavaba]

Vitalbar Grainfree on maitsev teraviljavaba biskviit, mis sisaldab rohkelt vitamiine, mireaale ja mikroelemente, kuid seejuures limiteeritud koguses proteiini ja energiat. Biskviit sisaldab segu hoolikalt valitud ürte, näiteks sidrunhein, piparmünt, oregano ja viirpuu. See on ideaalne söödalisandhobuse/poni põhilisele söödaratsioonile. 

Hobune/poni 200-300 kg- 0,5 küpsist; 300-…kg 1 küpsis päevas.  

 PEEDI GRAANUL 

GRAANUL.jpg

 Peedi graanul 18kg

Energiarikas sööt.

Hobustele, kes on tundlikud suhkru ja tärklise suhtes. Aitab hoida seedimist korras. Suurepärane sööt hea konditsiooni saavutamiseks.

Analüütiline koostis:

Proteiin 8.5%

Kiudained 17.5%

Rasv 1%

Tuhk 6%

Suhkur 5%

Enne kasutamist leotada! Võimalusel kasutada leiget vett, mis kiirendab graanuli lagunemist.

RECOVER MASH 

Recover Mash.png

Recover Mash 20kg

Recover Mash on puder/mash ilma kaerata, kuid kõrge vitamiinide ja mineraalide sisaldusega. See mash on ekstreemselt kerge seedida tänu helvestatud teradele, kuivatatud porganditele, hernehelvestele ja nisukliidele. See sisaldab Linamixi, mis edendab Omega 3 rasvhappeid ja prebiootikume läbi inuliini, mis on naturaalselt saadav sigurist. See on sobilik hobustele pärast treeningut, stressiperioodil (näiteks: transpordil) ja toetada hobust pärast ekstreemset pingutust. Recover Mash-i peab leotama vees (soovitavalt kuumas vees) enne söötmist. 

VITALBAR ALL IN ONE 

Vitalbar AllInOne.png

Vitalbar All in One 4,5kg

Vitalbar All-in-one on maitsev biskviit, mis on täis vitamiine, mineraale ja mikroelemente, kuid limiteeritud koguses proteiine ja energiat. Biskviit sisaldab segu hoolikalt valitud ürte, näiteks sidrunhein, piparmünt, oregano ja viirpuu. See on ideaalne söödalisandhobuse/poni põhilisele söödaratsioonile. 

Hobune/poni 200-300 kg- 0,5 küpsist; 300-…kg 1 küpsis päevas

LUTSERNI GRAANUL

GRAANUL.jpg

 Lutserni graanul 18kg

Lutsern on suure kiudaine, proteiini, mineraalide ja vitamiinisisaldusega. Aitab parandada hobuste söögiisu.

Ideaalne lisa suure töökoormusega hobustele, kellel on raskusi kaalus juurdevõtmisega. Graanul ei tolma.

- Terve nahk;

- Hingamisteede haiguste ennetamine;

- Maohaavandite ennetamine;

- Vitamiinid A-E, K,U;

- Biotiin;

- Mineraalid: Ca,Fe,K,Mg,P;

- Hobustele alati meeldiv! 

Analüütiline koostis:

Proteiin 16,2%

Kiudaineid 27.2%

bottom of page