ENERGIA -& SPORTSÖÖDAD

Energy

Sport Plus Mix

20kg   22.00€

Sport Plus Mix on müsli, mis lisaks teistele komponentidele, sisaldab kaera. Segu on loodud just võidusõiduhobustele ja võistlushobustele. Sööta on rikastatud Linamix-ga ja sojahelvestega ning kombineerib erinevaid energiaallikaid. See tähendab, et sa saad oma hobust toetada ilma, et tõstaksid tema veresuhkru taset liialt. See tugevdav müsli sisaldab kõiki vajalikke vitamiine, mineraale ja mikroelemente ning on sobilik hobustele, kellel on intensiivne treeningkoormus.

Sport Plus Cube

20kg  20.00€

Sport Plus Cube on pellet, mis on spetsiaalselt loodud treeningus olevale hobusele ning võistlushobusele.See energiarikas sööt Omega-3 ja 6 rasvhapetega sisaldab lisaks Vitamiin E-d ning orgaaniliselt seotud seleeni ja magneesiumi, et toetada muskleid. Lisatud elektrolüüdid kindlustavad, et igasugused mineraalide puudujäägid saavad leevendatud. Söödale lisatud pärm aitab seedimisprotsessi korras hoida.

Omega 3 Mix

20kg 22.00€

Omega 3 Mix on müsli, mis ei sisalda kaera. On spetsiaalselt loodud võidusõiduhobustele ja jõudlust vajavatele võistlushobustele, kes peavad tegema pingelist tööd pikema perioodi jooksul. See segu sisaldab Linamixi ja stimuleerib energiat läbi Omega-3 tüüpi rasvhapete ja aeglaselt vabanevate suhkrute. See hobust keevaliseks mittetegev sööt sisaldab kõiki vajaminevaid vitamiine, mineraale ja mikroelemente ning on sobilik hobustele, kes on igapäevaselt treeningus.

Racing Mix

20kg   25.00€

Racing Mix on on väga maitsev müsli, mis sisaldab kaera ning on spetsiaalselt loodud võidusõiduhobustele, kuid on sobilik ka hobustele, kes vajavad suures koguses jõudu. Müsli on rikastatud eriti võimsate probiootikumidega. See sööt sisaldab kõiki vajalikke vitamiine, mineraale ja mikroelemente ning on suurepärane hobustele, kellel on eriti intensiivne töökoormus.

Frysk Mix

20kg   24.00€

*Eeltellimisel

Frysk Mix on müsli, mis on eelkõige mõeldud Friisi hobustele ja barokk hobustele. Sööt on sobilik hobustele, kes vajavad vastupidavust, näiteks koolisõiduhobused või jõudluskatseid läbivad hobused. Sisaldab Linamixi ja sojahelbeid, ning tagab esmaklassi toiteaineid, nagu Omega-3 ja just täieliku aminohapete vahemiku. Lisaks vitamiinidele, mineraalidele ja mikrolementidele, sisaldab see lisatud kujul vaske ja tsinki. Pektiini lisand garanteerib hea soolestiku talituse ning madal suhkru ja süsivesikutesisaldus tagab ohutu seedimise.

Balance Cube

20kg  20.00€

*Eeltellimisel

Balance Cube on pellet, mis on spetsiaalselt loodud kaera ratsiooni balanseerimiseks või et anda regulaarselt  ekstra vitamiine. See sööt on eriliselt rikas vitamiinide, mineraalide ja mikroelementide poolest. * Sega Balance Cube proportsioonis 30%-50% teraviljadega. Saadud segu võib sööta 0.7-1 kg 100 kg kohta päevas.

Vital Grain

20kg  20.00€

*Eeltellimisel

Vital Grain on segu täisteratoodetest (sisaldab valget ja musta kaera, otra, nisu ja purustatud maisi). Vitamiinidega rikastatud graanulid. Sisaldab mineraale ja mikroelemente järsu füüsilise koormuse saavutamiseks. Sisaldab Vitamiin E-d ja orgaaniliselt seotud seleeni, mis tagab kiirema taastumise.

EST/ENG  +372 5091896

©2019 by Equifirst Estonia