top of page

BREEDING MIX 

Breeding Mix.png

Breeding Mix 20kg 
Breeding Mix on müsli, mis on mõeldud spetsiaalselt aretuseks. Sööt on mõeldud tiinetele ja imetavatele märadele ning varssadele alates 1 eluaastast kuni 3 eluaastani. Kvaliteetne proteiin ja rasvhapped selles söödas kindlustavad optimaalse kasvu ja arengu. Segu sisaldab kõiki vajalikke vitamiine, mineraale ja mikrolemente ning on ideaalne sugumäradele ja kasvavatele varssadele.

BREEDING CUBE 

Breeding Cube.png

Breeding Cube 20kg 
*Ainult eeltellimisega!
Breeding Cube on pellet, mis on spetsiaalselt loodud tiinetele ja imetavatele märadele. Pellet koosneb OS Complexi-st (vitamiinid), spetsiaalselt loodud ühend optimaalse ratsiooniga vasest, tsingist ja mangaanist, aidates kaasa parimale võimalikule liigeste, kõõluste, kõhrete ja luude arengule.

GROWING CUBE

GrowingCube.png

Growing Cube 20kg  
Growing Cube on pellet, mis on spetsiaalselt loodud noortele hobustele alates 1 eluaastast kuni 3 eluaastani. Pellet tagab parima võimaliku luude kasvu/kõvastumise ja toetab liigeste ning kõhrete arengut, mis hilisemas loob baasi hobuse hilisemaks eluks. OS Complexi lisamine, alandab OSD ja OC riski. Pellet sisaldab optimaalses ratsioonis vaske, tsinki, mangaani, aidates kaasa parimale võimalikule liigeste, kõõluste, kõhrete ja luude arengule.  

STARTING CUBE

Starting Cube.png

Starting Cube 20kg 

*Ainult eeltellimisega!

Starting Cube on pellet, mis on spetsiaalselt mõeldud kuni 1 aastastele varssadele.

See pellet on loodud aitamaks kaasa varsa heale kasvule. Pellet on koostatud  toormaterjalidest, mis omavad kõrget bioloogilist kasu, sh piimatooted. Lisades OS kompleksi, siis langeb sellega OCD ja OC risk. Pellet koosneb optimaalselt vaske, tsinki ja mangaani, aidates kaasa liigeste, kõhrete, kõõluste ja luude arengule.

bottom of page