BREEDING CUBE 

Breeding Cube

20kg 

*Eeltellimisel

Breeding Cube on pellet, mis on spetsiaalselt loodud tiinetele ja imetavatele märadele. Pellet koosneb OS Complexi-st (vitamiinid), spetsiaalselt loodud ühend optimaalse ratsiooniga vasest, tsingist ja mangaanist, aidates kaasa parimale võimalikule liigeste, kõõluste, kõhrete ja luude arengule.

Breeding Cube.png

STARTING CUBE

Starting Cube

20kg 

*Eeltellimisel

Starting Cube on pellet, mis on spetsiaalselt mõeldud kuni 1 aastastele varssadele.

See pellet on loodud aitamaks kaasa varsa heale kasvule. Pellet on koostatud  toormaterjalidest, mis omavad kõrget bioloogilist kasu, sh piimatooted. Lisades OS kompleksi, siis langeb sellega OCD ja OC risk. Pellet koosneb optimaalselt vaske, tsinki ja mangaani, aidates kaasa liigeste, kõhrete, kõõluste ja luude arengule.

Starting Cube.png

BREEDING MIX (LAOS)

Breeding Mix

20kg 

Breeding Mix on müsli, mis on mõeldud spetsiaalselt aretuseks. Sööt on mõeldud tiinetele ja imetavatele märadele ning varssadele alates 1 eluaastast kuni 3 eluaastani. Kvaliteetne proteiin ja rasvhapped selles söödas kindlustavad optimaalse kasvu ja arengu. Segu sisaldab kõiki vajalikke vitamiine, mineraale ja mikrolemente ning on ideaalne sugumäradele ja kasvavatele varssadele.

Breeding Mix.png

GROWING CUBE

Growing Cube

20kg  

*Eeltellimisel

Growing Cube on pellet, mis on spetsiaalselt loodud noortele hobustele alates 1 eluaastast kuni 3 eluaastani. Pellet tagab parima võimaliku luude kasvu/kõvastumise ja toetab liigeste ning kõhrete arengut, mis hilisemas loob baasi hobuse hilisemaks eluks. OS Complexi lisamine, alandab OSD ja OC riski. Pellet sisaldab optimaalses ratsioonis vaske, tsinki, mangaani, aidates kaasa parimale võimalikule liigeste, kõõluste, kõhrete ja luude arengule.  

growing cube.png