BREEDING CUBE 

Breeding Cube

20kg 22.00€

*Eeltellimisel

Breeding Cube on pellet, mis on spetsiaalselt loodud tiinetele ja imetavatele märadele. Pellet koosneb OS Complexi-st (vitamiinid), spetsiaalselt loodud ühend optimaalse ratsiooniga vasest, tsingist ja mangaanist, aidates kaasa parimale võimalikule liigeste, kõõluste, kõhrete ja luude arengule.

STARTING CUBE

Starting Cube

20kg  24.00€

*Eeltellimisel

Starting Cube on pellet, mis on spetsiaalselt mõeldud kuni 1 aastastele varssadele.

See pellet on loodud aitamaks kaasa varsa heale kasvule. Pellet on koostatud  toormaterjalidest, mis omavad kõrget bioloogilist kasu, sh piimatooted. Lisades OS kompleksi, siis langeb sellega OCD ja OC risk. Pellet koosneb optimaalselt vaske, tsinki ja mangaani, aidates kaasa liigeste, kõhrete, kõõluste ja luude arengule.

BREEDING MIX (LAOS)

Breeding Mix

20kg 22.50€

Breeding Mix on müsli, mis on mõeldud spetsiaalselt aretuseks. Sööt on mõeldud tiinetele ja imetavatele märadele ning varssadele alates 1 eluaastast kuni 3 eluaastani. Kvaliteetne proteiin ja rasvhapped selles söödas kindlustavad optimaalse kasvu ja arengu. Segu sisaldab kõiki vajalikke vitamiine, mineraale ja mikrolemente ning on ideaalne sugumäradele ja kasvavatele varssadele.

GROWING CUBE

Growing Cube

20kg  22.00€

*Eeltellimisel

Growing Cube on pellet, mis on spetsiaalselt loodud noortele hobustele alates 1 eluaastast kuni 3 eluaastani. Pellet tagab parima võimaliku luude kasvu/kõvastumise ja toetab liigeste ning kõhrete arengut, mis hilisemas loob baasi hobuse hilisemaks eluks. OS Complexi lisamine, alandab OSD ja OC riski. Pellet sisaldab optimaalses ratsioonis vaske, tsinki, mangaani, aidates kaasa parimale võimalikule liigeste, kõõluste, kõhrete ja luude arengule.  

EST/ENG  +372 5091896

©2020 by Equifirst Estonia